Jak to się zaczęło ...

Już od młodych lat interesowała nas branża samochodowa, dlatego pewnego czasu postanowiliśmy rozpocząć naszą działalność. Początkowo w latach gdy na polskich drogach jeździły tylko maluchy, polonezy i duże fiaty, rozpoczęliśmy import samochodów z zagranicy. Nasze pierwsze spowadzone auto sprzedało się odrazu po przekroczeniu polsko-niemieckiej granicy. Zapotrzebowanie na samochody niemieckich marek było tak duże że zajęliśmy się importem na dużą skalę. Szybko zapełniliśmy plac naszego komisu, gdzie rotacja samochodów w tamtych czasach była zaskakująca.

 

Wejście Polski do UE w 2005 roku wszystko zmieniło, każdy mógł wsiąść w autobus i dojechać do autohausu gdzie kupował samochod na własną rękę. Rynek został szybko zalany niemieckim szrotem, a popularność auto komisów spadła niemal do lokalnych osób. Dodatko postanie serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych zrewolucjonizowało rynek, wyszukanie wymarzonego auta nie sprawiało nikomu żadnego problemu.

 

W związku ze starzejącą się flotą samochodów, rozwojem gospodarki i wzbogaceniu się ludzi zapotrzebowanie na auta stare stopniowo się zmniejsza. Ludzie dążą do posiadania nowoczesnych, ładnych i młodych aut, dlatego tutaj zadawaliśmy sobie pytanie, co będzie ze sprawnymi starymi samochodami. Rozwiązaniem był skup samochodów który umożliwia sprzedaż takiego pojazdu w tym samym dniu, unikając czekania na klienta w czasach masy różnorodnych ofert.

 

Dzięki nawiązaniu współpracy mamy odbiorców w krajach które dopiero się rozwijają, i są na etapie Polski sprzed kilku lat, tam takie auto sprzedawanie jest natychmiastowo. Dlatego możemy oferować wysokie ceny za auta używane i pojazdy na auto złom .

 

Dążenie do celu, realizowanie naszych targetów oraz poświęcenie spowodowało nasz dynamiczny rozwój na terenie południowej polski. Setki zakupionych aut, oraz grono zadowolonych z naszej inicjatywy spowodowało, ze na dzień dzisiajesz zatrudniamy ponad 20 osób, wyszkoleni rzeczoznawcy, grono kierowców oraz kadra menedżerska z dnia na dzień zdobywa nowe doświadczenia.

 

Dzięki nam zadowolony jest Klient, zaprzyjaźnione warsztaty samochodowe oraz odbiorcy naszych samochodów, każdy w tym łańcuszku odnosi sukces którego jesteśmy początkowym ogniwem. Mamy nadzieję że rozwój firmy w następujących latach przyniesie jeszcze większą satysfakcję.

 

Priorytetem jest dla Nas Klient - bez niego nasz interes by nie istniał, dlatego cenimy sobie zaufanie osób kontakujących się z Naszym przedsiębiorstwem.

 

Oferowana przez nas skuteczna sprzedaż auta to obecnie najlepsze rozwiązanie - wybór zawsze należy do Klienta .

SKUPAUT24ZA GOTÓWKĘUŻYWANEOSOBOWETERENOWEDOSTAWCZEKASACJAZŁOMOWANIEPOJAZDDOJAZDLAWETARECYKLINGCENNIKPOWYPADKOWESTAREUSZKODZONEWYCENAMAX